Торфяні (компостні біотуалети

Чому саме торф'яний туалет для дачі?

Одним з найбільш важливих переваг є його екологічність. У торф'яних туалетах абсолютно не використовуються хімічні речовини для переробки відходів. Єдиним наповнювачем, застосовуваним в даних пристроях, є торф'яна суміш або торф з тирсою. За рахунок своїх природних властивостей, він поглинає запах і вбирає вологу.

Великою перевагою торф'яних туалетів є їх безвідходність. Відходи можна використовувати для удобрення грунту при виготовленні компосту. Конструкція самих біотуалетів продумана таким чином, що дозволяє встановлювати їх навіть в житлових будинках, так як, завдяки висновку вентиляційних труб, дані моделі не мають запаху. Це також важлива перевага даних моделей, що робить їх привабливими для багатьох дачників.

Торф'яний туалет Piteco

Безсумнівним лідером на ринку дачних торф'яних біотуалетів в даний час є фірма Piteco. У даного виробника представлений широкий вибір моделей і асортимент постійно поповнюється і вдосконалюється. Найпопулярніша модель даного виробника Piteco 506. Він заслужив своє визнання завдяки привабливому зовнішньому вигляду і компактним розмірам, які дозволяють встановити його навіть в невелику туалетну кімнату.

Дана модель розрахована на сім'ю з 4 чоловік. Обсяг 44 літри необхідно очищати приблизно раз на місяць при постійному використанні. Не так давно на ринку з'явилася новинка торф'яної туалет Piteco 905. Даний дачний туалет це вдосконалена модель, при його розробці враховані всі нюанси користування. Обсяг бака 120 літрів достатньо для видалення води раз в сезон. Туалет оснащений коліщатками, що робить його легким у транспортуванні і дозволить впорається з цим завданням навіть дівчині.

Дані моделі зайняли своє міцне місце за рахунок дизайну і матеріалу, з якого виготовляються. Вони морозостійкі ударостійкі і витримують навантаження до 150 кг.

Вибираючи біотуалет для дачі важливо враховувати багато критеріїв: кількість осіб, місце установки, бажана частота очищення. Широкий асортимент фірми Piteco дозволить вибрати торф'яний біотуалет і купити його відповідно до найвишуканіших вимог.Наповнювач торф'яній

Наповнювач торф'яній

Виробник:Time Eco
Артикул:4820094430059
Туалет торф'яний PITECO 506

Туалет торф'яний PITECO 506

Виробник:Piteco
Артикул:5060099093784
Туалет торф'яний PITECO 905
Нет в наличии

Туалет торф'яний PITECO 905

Виробник:Piteco
Артикул:5060099093791
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)