Keter

Компанія «Keter» - найкраща продукція для вашого будинку

Про що ми думаємо в першу чергу, направляючись в магазин за черговою покупкою? Про якість, адже всі ми хочемо, щоб виріб прослужив нам набагато довше свого гарантійного терміну, не завдавав шкоди здоров'ю і ідеально виконував свої основні функції.

Компанія «Keter» не тільки враховує всі ці побажання споживачів, випускаючи кращу продукцію в Європі із пластику й полімерів, але також постійно працює над поліпшенням технічних характеристик своїх виробів.

«Keter» - це не просто одна компанія, це ціла група компаній, яка має величезну кількість заводів в Європі і декількох країнах Америки. Такий успіх викликаний тим, що «Keter» випускає дійсно якісну, екологічно чисту і надійну продукцію.

Основні напрямки компанії Keter

Який товар ви зустрінете в нашому магазині під логотипом «Keter»?

● Садові меблі.

● Присадибні будиночки.

● Ящики для зберігання, компостери.

● Горщики для квітів, вішалки для інструментів та інші товари для саду та будинку.

Садові меблі призначені не тільки для саду - їх можна використовувати навіть на балконі, створивши затишну зону для відпочинку. До основних рис таких меблів відносяться - вологостійкість, міцність і довговічність. А ще такі меблі порадують вас стильним і оригінальним дизайном, який гармонійно впишеться в будь-яку обстановку, будь то на вулиці, веранді або навіть в приміщенні.

Компанія «Keter» випускає також оригінальні і якісні горщики для садових рослин. На особливу увагу заслуговують садові горщики з кашпо - вони прекрасно доповнять ландшафтний дизайн або інтер'єр в будинку завдяки оригінальних плетених формі і різним колірним рішенням.

Присадибні будиночки або сараї відмінно підходять для зберігання садових інструментів та іншого інвентарю, необхідного для ведення домашнього господарства. Дані будиночки зроблені з якісного нержавіючого каркаса, міцного пластику і відрізняються гарним дизайном.

Практичні, функціональні ящики з простим монтажем - відмінне рішення для зберігання садового інвентарю при будь-яких погодних умовах.

На сайті нашого інтернет-магазину https://outdoor.net.ua ви зможете придбати також грядки для рослин, вішалки для садових інструментів, садові компостери і візки, шезлонги та інші товари «Keter», які будуть радувати вас своєю практичністю і функціональністю багато років.

«Keter» - постійний прогрес у виробництві!

Успіх там, де є рух вперед. Адже багато компаній досягали успіху, та вони були популярні недовго, так як не працювали над поліпшенням технологій у виробництві своєї продукції.

«Keter» - це постійно інноваційні розробки та використання сучасних технологій у виробництві свого продукту. Фахівці працюють не тільки над поліпшенням технічних характеристик, але і над вдосконаленням дизайну.

Екологічність - також одна з головних пріоритетних характеристик продукції «Keter». Якщо до цієї властивості додати міцність і надійність, ви отримаєте вироби, в якості яких немає причини сумніватися. «Keter» - найкраща продукція для вашого будинку!

28.03.2019


Коментарі 0