Thetford

Thetford - абсолютна якість для довговічного використання!

Назва Thetford добре знайома тим, хто користується переносними біотуалетами та засобами для догляду за такою технікою. Нідерландська компанія Thetford може похвалитися сьогодні 40-річним досвідом в успішному виробництві біотуалетів.

Продукція під цим логотипом відрізняється бездоганними технічними властивостями і надійністю, адже на кожному етапі виробництва біотуалетів і хімії виконується абсолютний контроль за якістю. Гарантія на території всієї Європи, повна технічна підтримка, запасні частини, допомога експертів і корисні поради для правильного користування переносними біотуалетами - все це вам забезпечено разом із покупкою продукції Thetford.

Переносні біотуалети - примха для новинок або корисна необхідність?

Якщо у вас є дача, або ви живете в приватному будинку, де ще немає елементарних побутових зручностей, в такому випадку переносний біотуалет здорово вас виручить. Адже це – маленький портативний пристрій, з яким вам буде забезпечений комфорт і зручності.

Отже, головні переваги біотуалетів:

  1. Компактність. Маленький розмір і легка вага дозволяють без зусиль встановлювати заново біотуалет в потрібне місце.
  2. Простота в експлуатації. Для біотуалетів не потрібно підключати каналізаційну систему, воду та інше. Конструкція такого клозету складається з двох відділів. У верхньому відділі знаходиться бак для води, нижній відсік призначений для відходів.
  3. Функціональність. У конструкції переносного біотуалету також передбачена додаткова труба для зливу і вбудовані відсіки для паперу.
  4. Гігієнічність. Спеціальний фіксує клапан не допустить витікання рідини. Ніякого неприємного запаху, як, наприклад, в звичайних вуличних туалетах.
  5. Якість і довговічність. Біотуалет зроблений з міцного, ударостійкого пластика, який не пошкоджується при багаторазових перевстановленнях біотуалету.

Біотуалети і хімія в магазині Outdoor - надійна гарантія від компанії Thetford

Якщо ви вирішили переконатися в перевагах біотуалетів на власному досвіді, поспішіть до нас - в інтернет-магазин outdoor.net.ua. Тут вас чекають:

  1. Якісні портативні біотуалети Thetford в асортименті. Ви можете вибрати білий або бежевий колір, а також підібрати необхідний обсяг нижнього баку - на 12 або 21 літр.
  2. Високоефективні засоби для чищення біотуалетів. Ви можете придбати порошок або рідини в необхідних обсягах, так як дана продукція реалізується також в асортименті.
  3. Прийнятна ціна. Купити якісну продукцію від торгової марки Thetford за вигідною ціною, не виходячи з дому - дуже привабливу пропозицію. І ми створили всі умови для того, щоб ви успішно скористалися цією пропозицією.
  4. Ввічливі продавці-консультанти, які дадуть відповідь на всі ваші запитання з приводу покупок в інтернет-магазині і проведуть маленький інструктаж, як правильно користуватися переносним біотуалетом.

Створіть комфортні умови проживання - з якісної і надійної продукцією Thetford!

28.03.2019

Коментарі 0