breadcrumbs_revolution_theme

Вуличні меблі для готелів, ресторанів і кафе

Вам потрібно облаштувати літній майданчик ресторану, кафе або зону відпочинку в готелі вуличними меблями?

Ви шукаєте якісні, довговічні і красиві вуличні меблі?

Ви бажаєте привабити відвідувачів в Ваш заклад завдяки красиво оформленому літньому майданчику?


Наша компанія пропонує широкий асортимент сучасних і якісних меблів групи компаній KETER (Allibert, Keter, Curver) з пластика або техноротанга: набори меблів різних стилів, столи і стільці, зручні дивани і крісла, а також шезлонги.

Всі меблі виконані з міцного атмосферостійкого пластика, який легко миється, не вигоряє на сонці, не боїться контакту з водою, не іржавіє і не вимагає додаткового догляду.

     Переваги роботи з нами:

     - Наша компанія - офіційний дистрибутор меблів KETER в Україні.

     - У нас налагоджені прямі поставки - товар приходить до нас на склад кожні 3  тижні.

    - У нас є досить великий оптовий склад, де ми підтримуємо запас на весь  представлений  асортимент для того, щоб покупка була максимально зручною та швидкою.

    - Практично весь асортимент меблів KETER можна подивитися за адресою: Україна, м. Київ, Петропавлівська Борщаговка, вул. Щаслива 35.

    - Здійснюємо доставку по всій території України.

    А ще ми готові запропонувати не тільки вуличні меблі, але і садові павільйони та намети, садові парасолі, вуличні газові обігрівачі та багато іншого.  


Великий досвід роботи, висока якість продукції, що пропонуєтсья, дотримання умов і термінів поставок, гнучка збутова політика, індивідуальний підхід, відповідальність та оперативність - складові успіху і надійності нашої компанії.

Для готельного і ресторанного бізнесу спеціальні оптові ціни!