2925.00 грн.
Нет в наличии

Завантажити інструкцію Campa Potti Qube MG

На зміну вигрібних ям прийшли біотуалети: зручні, компактні і гігієнічні пристрої, що дозволяють вирішити проблему відсутності каналізації. Одним з варіантів мобільного біотуалету є Campa Potti Qube MG білий. Відмінний варіант заміни стаціонарного туалету, в разі відсутності каналізації. Завдяки своїй мобільності, біотуалет можна переміщати в потрібне місце. Наприклад, в літній період виносити його за межі будинку, а взимку встановлювати в теплому місці. Campa Potti Qube MG стане відмінним варіантом для заміського будинку, будиночка в селі або дачі, де відсутня каналізація.

Виготовлена ​​модель голландською компанією Thetford, яка заслужила довіру і зайняла лідируючі позиції у виробництві біотуалетів.

Пристрій виконаний з білого пластика, має ємність для води і відходів. Два контейнери герметично з'єднані між собою. На верхній ємності розміщено сидіння і кришка, також ручка зливу. Нижній відділ призначений для переробки відходів і нейтралізації запаху. Розкладання відходів відбувається шляхом хімічної реакції зі спеціальними засобами, вливають в ємність. У стартовий набір до біотуалету входять:

  • рідина 150 мл Aqua Kem Green;
  • рідина 150 мл Aqua Rinse.

Заливають рідину в бачок для зливу або безпосередньо в нижній відділ, де відбувається переробка. Біотуалет Campa Potti Qube MG є відмінним рішенням для будинку без каналізації. Мобільність, компактність і простота в експлуатації - головні переваги даної моделі.

Характеристики
Гарантійний термін 36 міс.
Колір Білий
Вага 3.6 кг.
Вид обладнання Біотуалет
Висота 330.0 мм.
Висота сидіння 324.0 мм.
Глубина 427.0 мм.
Тип туалету Хімічний (рідинний)
Ширина 383.0 мм.
Система змиву Ручная помпа
Максимально допустиме навантаження 120 кг.
Матеріал корпусу біотуалету Пластик
Об'єм баку для води 15.0 л.
Об'єм нижнього баку 12.0 л.
Сидіння з кришкою Так
Додаткова полиця -Заслонка нижнього баку
-Зручна ручка для перенесення
-Наявність кнопки скидання тиску
-Ударостійкий пластик
-Герметичність
-Відсутність запахів і повна гігієнічність
-Наявність труби для зливу відходів

Ще не було питань.

Рекомендовані товари

Биотуалет Campa Potti Qube MG белый, 8710315001044, Портативные биотуалеты, туалеты