3056.00 грн.
Нет в наличии

Рішення проблем, пов'язаних з відсутністю цивілізації, пов'язане з виготовленням якісних і практичних в застосуванні біотуалетів. Вони рятують від гострої необхідності витрачати свій час і фізичні зусилля на створення вуличного або домашнього туалету. Сучасні конструкції дозволяють зробити умови проживання в заміському будинку досить комфортними.

Біотуалет Porta Potti Qube 165 білий, вироблений компанією Thetford, відрізняється привабливим зовнішнім виглядом і невеликими розмірами. Даний виробник завдяки багаторічному досвіду роботу заслужив довіру величезної кількості споживачів. Такий пристрій можна легко поставити в тому місці, де зручно саме вам. Біотуалет просто переміщається, не викликає складнощів в застосуванні. Кожна деталь грамотно продумана: висота сидіння, максимальне навантаження.

Невеликий розмір туалетної чаші - це головна особливість даної моделі продукції. Це дозволяє навіть дітям користуватися таким сучасним і необхідним біотуалетом. Об'єм бака, призначений для чистої води - 15 літрів, цього достатньо, для того щоб миттєво позбутися відходів. Об'єм накопичувального бака складе 21 літр (для не дуже великої кількості користувачів). У комплекті до товару є спеціальна рідина для усунення поганого запаху.

Біотуалет Porta Potti Qube 165 білий - це якісний біотуалет, який не підведе своїми достоїнствами. Вартість продукції привертає увагу клієнтів доступністю. Товар не вимагає великого догляду.

Характеристики
Гарантійний термін 36 міс.
Колір Білий
Вага 3.9 кг.
Вид обладнання Біотуалет
Висота 414.0 мм.
Висота сидіння 408.0 мм.
Глубина 427.0 мм.
Тип туалету Хімічний (рідинний)
Ширина 383.0 мм.
Система змиву Ручна помпа
Максимально допустиме навантаження 120 кг.
Матеріал корпусу біотуалету Пластик
Об'єм баку для води 15.0 л.
Об'єм нижнього баку 21.0 л.
Сидіння з кришкою так
Додаткова полиця -Відсутність запахів і повна гігієнічність
-Герметичний
-Ударостійкий пластик
-Наявність кнопки скидання тиску
-Зручна ручка для перенесення
-Заслінка нижнього бака
-Наявність труби для зливу відходів

Ще не було питань.

Рекомендовані товари

Биотуалет Porta Potti Qube 165 белый, 8710315000979, Портативные биотуалеты, туалеты